Jeżeli kiedykolwiek zostałeś oszukany przez nieuczciwego sprzedawcę, naciągnięty przez wykonawcę, któremu zleciłeś usługę lub źle (albo co gorsza skandalicznie) obsłużony, w miejscu, w którym zapewniano Cię, że „klient nasz pan”, jeśli czujesz, że zostałeś potraktowany niesprawiedliwie i chciałbyś coś z tym zrobić - to portal Polecam Przestrzegam.pl jest właśnie dla Ciebie!
Polecam Przestrzegam.pl to nie forum, ale inteligentny portal opiniotwórczy, w którym znajdziesz krótkie i rzeczowe opinie (pozytywne lub negatywne) na temat wybranych punktów usługowych Twojego miasta. Opinie w formie rzeczowych komentarzy może dodawać każdy zarejestrowany użytkownik portalu.

Umieszczając swój komentarz możesz przestrzec innych lub zachęcić ich do odwiedzenia miejsca, które Twoim zdaniem warte jest polecenia. Dzięki temu ułatwisz innym mieszkańcom korzystanie z lokalnych usług, a jednocześnie sam, korzystając z doświadczeń innych użytkowników portalu, będziesz mógł w szybki sposób odnaleźć miejsce, do którego warto się wybrać.

Portal Polecam Przestrzegam.pl przeznaczony jest dla klientów nowoczesnych i świadomych swoich konsumenckich praw. To portal właśnie dla Ciebie.

Jeśli nie znalazłeś obiektu, którego szukasz, bądź zauważyłeś brak jakiejś funkcjonalności w portalu, napisz do nas, a dołożymy wszelkich starań, aby to zmienić.


Pozdrawiamy
Zespół Polecam Przestrzegam.pl

Podziel się na facebooku